Japonia
( ilość produktów: 224 )
Chichibu Distillery LMDW 60th Anniversary Cask # 3814 / 63,9%/ 0,7l
63,9%0,7l
3 750,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 100,00 zł/1szt.-8%Cena regularna: 4 100,00 zł brutto/1szt.-9%
- Kraj pochodzenia:

Mars Komagatake IPA Cask Finish (2023 Release) / 52% / 0,7l
52%0,7l
799,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 1 141,43 zł
- Kraj pochodzenia:

Nikka From The Barrel 40th Anniversary Gift Set 3 x 0,5l
51,4%2x 58%1l
1 195,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Okami 8-letni Pure Malt Whisky / 40% / 0,7l
40%0,7l
259,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 370,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Hatozaki Omakase Collection 5-letni Sakura Cask Finish / 46%/ 0,7l
46%0,7l
399,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 570,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Ki No Bi Kyoto Dry Gin / 45,7% / 0,7l
45,7%0,7l
175,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Etsu Handcrafted Deep Ocean Japanese Gin /bez opakowania / 45%/ 0,7l
186,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Togouchi Premium Blended Whisky + 2 szklanki / 40% / 0,7l
209,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 246,00 zł/1szt.-15%
Cena regularna: 246,00 zł brutto/1szt.-15%

Fuji Single Malt Japanese Whisky / 46% /0,7l Kartonik
0,7l
369,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 527,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Etsu Handcrafted Pacific Ocean Water Japanese Gin Limited Edition / 45%/ 0,7l
45%0,7l
279,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 398,57 zł
- Kraj pochodzenia:

Togouchi 15-letnia /43,8%/ 0,7l
43,8%0,7l
795,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 890,00 zł/1szt.-10%
Cena regularna: 890,00 zł brutto/1szt.-11%
- Kraj pochodzenia:

Ichiro's Malt Double Distilleries / 46,5% / 0,7l
46,5%0,7l
674,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Ichiro’s Malt, Wine Wood Reserve / 46,5%/ 0,7l
46%0,7l
700,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Togouchi Premium Blended Whisky / bez opakowania / 40% / 0,7l
195,00 zł brutto/1szt.

The Matsui Japanese Whisky Collection / 43-48% / 3 x 0,2l
48%43%0,6l
450,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Akashi 10-letnia (Sherry Butt # 105206) / 60% / 0,5l
60%1l
1 195,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 350,00 zł/1szt.-11%
Cena regularna: 1 350,00 zł brutto/1szt.-11%
- Kraj pochodzenia:

Etsu Handcrafted Double Orange Japanese Gin / 43%/ 0,7l
43%0,7l
179,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

The Shin 15-letni Pure Malt Mizunara Oak Finish / 48%/ 0,7l
48%0,7l
735,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Mars Shinshu Komagatake 2021 Edition / 48% / 0,7l
48%0,7l
730,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

The Koshi-No Shinobu Single Malt Newborn / 50% / 0,7l
50%0,7l
352,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Yamazaki Peated Malt Spanish Oak The Kogei Collection / 43% / 0,7l
43%0,7l
1 090,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 190,00 zł/1szt.-8%
Cena regularna: 1 190,00 zł brutto/1szt.-8%
- Kraj pochodzenia:

Kujira 8-letnia, Ryukyu Whisky Sherry & Bourbon Cask / bez opakowania /43%/ 0,5l
385,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 399,50 zł/1szt.-3%
Cena regularna: 425,00 zł brutto/1szt.-9%

Fuyu Small Batch Blended Japanese Whisky + szklanka / 40,5%/ 0,7l
0,7l
213,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

The Koshi-No Shinobu Shogun Blended Whisky Mizunara Oak / 43%/ 0,7l
43%0,7l
379,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 541,43 zł
- Kraj pochodzenia:

Fuji Single Blend Japanese Whisky + 2 szklanki / 43% / 0,7l
43%0,7l
369,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 527,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Fuji Single Blend Japanese Whisky / 43% / 0,7l Kartonik
43%0,7l
289,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 412,86 zł
- Kraj pochodzenia:

Hibiki Harmony Master's Select, Suntory / 43% / 0,7l
649,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 699,00 zł/1szt.-7%
Cena regularna: 699,00 zł brutto/1szt.-7%
- Kraj pochodzenia:

Suntory Whisky Kakubin Yellow Label Original & Fine / 40% / 0,7l
40%0,7l
155,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Akashi 5-letni Sherry Cask (Japonia-Honsiu) / 50% / 0,5l
1l
520,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Kaiyō Whisky Mizunara Oak / 43% / 0,7l
43%0,7l
395,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Ensō Blended Japanese Whisky / 40%/ 0,7l
40%0,7l
229,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

