Japonia
( ilość produktów: 224 )
Etsu Handcrafted Deep Ocean Japanese Gin + szklanka / 45%/ 0,7l
45%0,7l
194,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 277,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Hatozaki Omakase Collection #6 Edition Mizunara Cask Finish / 42%/ 0,7l
42%0,7l
329,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 470,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Fuyu Small Batch Blended Japanese Whisky + 2 szklanki / 40,5%/ 0,7l
0,7l
229,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 327,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Nikka 70th Anniversary Selection Set / 58% / 4 x 0,7 l
29 990,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 31 900,00 zł/1szt.-5%Cena regularna: 31 900,00 zł brutto/1szt.-6%
- Kraj pochodzenia:

Karuizawa Multi-Vintages # 1 Noh Whisky /59,1% / 0,7l
59,1%0,7l
49 750,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Karuizawa Vintage D.1981 B.2014 Cask 152 / 54,5% / 0,7l
54,5%0,7l
64 500,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Yamazakura 963, 8-letni Blended Malt Whisky / 59% / 0,7l
59%0,7l
769,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Nikka Wilkinson Gin / 47,5% / 0,7l
47,5%0,7l
160,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 170,00 zł/1szt.-5%Cena regularna: 170,00 zł brutto/1szt.-6%
- Kraj pochodzenia:

Akashi Red Wine Cask 6-letni / 50% / 0,5l
1l
559,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 569,00 zł/1szt.-1%Cena regularna: 569,00 zł brutto/1szt.-2%
- Kraj pochodzenia:

Nikka Miyagikyo 50th Anniversary Limited Edition 2019 / 48% / 0,7l
48%0,7l
15 720,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Nikka Yoichi 50th Anniversary Limited Edition 2019 / 48%/ 0,7l
48%0,7l
24 500,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Ichiro's Malt & Grain Limited Edition 2020 / 48,5% / 0,7l
48,5%0,7l
13 850,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14 430,00 zł/1szt.-4%Cena regularna: 14 430,00 zł brutto/1szt.-4%
- Kraj pochodzenia:

Mars Komagatake Yakushima Aging Bottled 2020 / 53% / 0,7l
53%0,7l
879,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Kujira 10-letnia, Ryukyu Whisky White Oak Virgin Cask /43%/ 0,7l
43%0,7l
485,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Kujira 30-letnia Ryukyu Whisky Limited Edition /43%/ 0,7l
43%0,7l
5 250,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5 590,00 zł/1szt.-6%Cena regularna: 5 590,00 zł brutto/1szt.-6%
- Kraj pochodzenia:

Akashi Red Wine Cask 5-letni / 50% / 0,5l
50%1l
589,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 665,00 zł/1szt.-11%Cena regularna: 665,00 zł brutto/1szt.-11%
- Kraj pochodzenia:

The Akkeshi Kanro The Peated / 55%/ 0,7l
55%0,7l
1 170,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 190,00 zł/1szt.-1%Cena regularna: 1 190,00 zł brutto/1szt.-2%
- Kraj pochodzenia:

Kujira 12-letnia, Ryukyu Whisky Sherry Cask / 40%/ 0,7l
40%0,7l
815,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Amahagan World Malt Yamazakura Wood Finish / 47%/ 0,7l
47%0,7l
459,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Akkeshi Usui Blended Whisky (2021 Release) / 48%/ 0,7l
48%0,7l
589,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 599,00 zł/1szt.-1%Cena regularna: 599,00 zł brutto/1szt.-2%
- Kraj pochodzenia:

Mars Komagatake Yakushima Aging Bottled 2021 / 56% / 0,7l
56%0,7l
795,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 855,00 zł/1szt.-7%Cena regularna: 855,00 zł brutto/1szt.-7%
- Kraj pochodzenia:

Mars Komagatake Tsunuki Aging Bottled 2020 / 54% / 0,7l
54%0,7l
825,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 859,00 zł/1szt.-3%Cena regularna: 859,00 zł brutto/1szt.-4%
- Kraj pochodzenia:

Akkeshi Boshu Peated Japanese Single Malt Whisky / 55%/ 0,7l
55%0,7l
1 350,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 499,00 zł/1szt.-9%Cena regularna: 1 499,00 zł brutto/1szt.-10%
- Kraj pochodzenia:









