Likiery
( ilość produktów: 400 )
Izarra 54 Liqueur / 54% / 0,7l
40%0,7l
165,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 134,00 zł/1szt.+23%Cena regularna: 175,00 zł brutto/1szt.-6%

Bottega Cappuccino Liqueur / 15% / 0,5l
15%1l
60,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 66,90 zł/1szt.-10%Cena regularna: 66,90 zł brutto/1szt.-10%
- Kraj pochodzenia:

Jim Beam Pineapple / 32,5% / 0,7l
32,5%0,7l
89,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 127,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Licor 43 Caramel Cookie / 16% / 0,7l
16%0,7l
112,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 160,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Float Likier Pigwa / 20% / 0,7l
20%0,7l
99,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 141,43 zł
- Kraj pochodzenia:

Badel Antique Pelinkovac Likier + 2 szklanki / 35% / 0,7l
35%0,7l
125,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 178,57 zł
- Kraj pochodzenia:

Dubliner Fiery Irish Whiskey Liqueur / 30%/ 0,7l +torba
30%0,7l
79,99 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 114,27 zł

Mister Katz's Rock & Rye Liqueur / 32,5% / 0,7l
32,5%0,7l
165,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 195,00 zł/1szt.-15%Cena regularna: 195,00 zł brutto/1szt.-15%

Cazcabel Coconut Liqueur / 34% / 0,7l
34%0,7l
139,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 149,00 zł/1szt.-6%Cena regularna: 149,00 zł brutto/1szt.-7%

O.W. Kraahs Riga (Litwa) / no ABV / 0,7l
40%0,7l
1 170,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 199,00 zł/1szt.-2%Cena regularna: 1 199,00 zł brutto/1szt.-2%

Bebo 100% Arabica Coffee From Cuba Especial Liqueur / 24% / 0,7l
24%0,7l
115,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 109,00 zł/1szt.+5%Cena regularna: 120,00 zł brutto/1szt.-4%

Kettingolie Coffee Likier / 14,9% / 0,2l
14,9%0,2l
29,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 36,00 zł/1szt.-19%Cena regularna: 32,00 zł brutto/1szt.-9%
- Kraj pochodzenia:

Smeerolie Koffie Likier / 14,9% / 0,2l
14,9%0,2l
25,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.-24%Cena regularna: 33,00 zł brutto/1szt.-24%



















