Likiery
( ilość produktów: 400 )
Xante Dark Chocolate & Pear Liqueur / 35% / 0,5l
35%1l
99,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 109,00 zł/1szt.-9%Cena regularna: 109,00 zł brutto/1szt.-9%
- Kraj pochodzenia:

Zestaw Limoncino Bottega Liqueur x Prosecco Bottega Gold
30%1l
150,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Arehucas Ron Miel Licor / 30%/ 0,7l
30%0,7l
210,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 300,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Float Likier Marakuja / 20% / 0,7l
20%0,7l
99,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 141,43 zł
- Kraj pochodzenia:

Shanky's Whip Made In Ireland Liqueur / 33% / 0,7l +puszka 0,1l
33%0,7l
115,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 164,29 zł

Bottega Crema Di Meloncino Liqueur / 15% / 0,5l
15%1l
59,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 60,00 zł/1szt.-1%Cena regularna: 65,00 zł brutto/1szt.-8%
- Kraj pochodzenia:

Vana Tallinn Elegance Liqueur / 40% / 0,5l
40%1l
265,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 285,00 zł/1szt.-7%Cena regularna: 285,00 zł brutto/1szt.-7%

Marcati Limoncello Liqueur / 28% / 0,7l
28%0,7l
75,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,00 zł/1szt.-5%Cena regularna: 79,00 zł brutto/1szt.-5%

Marcati Grappa Chardonnay / karton / 40% / 0,7l
40%0,7l
125,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 109,00 zł/1szt.+14%Cena regularna: 139,00 zł brutto/1szt.-10%
- Kraj pochodzenia:

Cafe Marakesh Original / 23% / 0,7l
23%0,7l
64,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 67,00 zł/1szt.-4%Cena regularna: 67,00 zł brutto/1szt.-4%






















