Likiery
( ilość produktów: 400 )
Diesel Koffie Likier / 14,9% / 0,2l
14,9%0,2l
29,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 36,00 zł/1szt.-19%Cena regularna: 31,00 zł brutto/1szt.-6%
- Kraj pochodzenia:

Rosativo Aperitif / 14,5% / 0,75l
14,5%0,75l
49,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 53,00 zł/1szt.-6%Cena regularna: 53,00 zł brutto/1szt.-7%

Metelka Tea Spirit Georgia / 41,2% / 0,7l
41,2%0,7l
139,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 149,00 zł/1szt.-6%Cena regularna: 149,00 zł brutto/1szt.-7%

Blik Chain Oil Chopper Coffee Liqueur / 14,9% / 0,45l
14,9%0,45l
75,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 90,00 zł/1szt.-16%Cena regularna: 79,00 zł brutto/1szt.-5%

Marcati Happy Time Aperitivo / 15% / 0,7l
15%0,7l
30,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+3%Cena regularna: 39,00 zł brutto/1szt.-23%

Peterman Cola Snoepje / 14,9% / 0,7l
14,9%0,7l
55,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 74,00 zł/1szt.-25%Cena regularna: 57,00 zł brutto/1szt.-4%

Select Pilla Aperitif / 17,5% / 3,0l
17,5%3l
399,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 72,00 zł/1szt.+454%Cena regularna: 419,00 zł brutto/1szt.-5%

Miodula Prezydencka Leżakowana 2006 Wooden Box / 40% / 0,5l
40%1l
419,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 549,00 zł/1szt.-23%Cena regularna: 549,00 zł brutto/1szt.-24%

Licor 43 Creme Brulee / 16% / 0,7l
16%0,7l
90,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 128,57 zł
- Kraj pochodzenia:

Jakob Haberfeld Love Rose Limited Edition Likier Różany /35% /0,5l
35%1l
159,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Mauritius Beach Party Caramel Liqueur / 30% / 0,7l
30%0,7l
129,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 184,29 zł

Dubliner Irish Liqueur Whiskey & Honeycomb / 30% / 0,7l +torba materiałowa
30%0,7l
79,99 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 114,27 zł

Luxardo Maraschino Originale Liqueur (Italy) / 32% / 0,7l
32%0,7l
99,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Ragazzi Nadwiślańskie Wiśnie / 25% / 0,5l
25%1l
42,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Shanky's Whip Made In Ireland Liqueur + 4 Shot Glass / 33% / 0,7l
33%0,7l
129,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

















