Polecane do koktajli
( ilość produktów: 18 )
Kraken Spiced Black / 40% / 0,7l
40%0,7l
99,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Elijah Craig Small Batch Bourbon /47%/ 0,7l
47%0,7l
139,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 129,00 zł/1szt.+7%Cena regularna: 169,00 zł brutto/1szt.-18%
- Kraj pochodzenia:

Planteray Stiggins Fancy Pineapple / 40% / 0,7l
40%0,7l
119,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 137,00 zł/1szt.-13%Cena regularna: 137,00 zł brutto/1szt.-13%
- Kraj pochodzenia:

Jack Daniel's Gentleman Jack Tennessee Whiskey / 40% / 0,7l
40%0,7l
130,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Bushmills Black Bush 8-letni / 40% / 0,7l
92,50 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 132,14 złNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,00 zł/1szt.+11%Cena regularna: 99,99 zł brutto/1szt.-7%
- Kraj pochodzenia:

Rum Up Honeycomb / 37,5% /0,7l
37,5%0,7l
130,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 185,71 zł
- Kraj pochodzenia:

Rum Up Apple / 37,5% / 0,7l
37,5%0,7l
130,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 185,71 zł
- Kraj pochodzenia:

Rum Up Pineapple and Coconut /37,5%/ 0,7l
37,5%0,7l
130,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 185,71 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray Stiggins Pineapple /40% /3,75l
40%3,75
450,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:








