Old St.Croix
( ilość produktów: 9 )
Old St. Croix X.O. Superior Cask Reserve Rum / 40% / 0,7l
199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 179,00 zł/1szt.+11%Cena regularna: 219,00 zł brutto/1szt.-9%
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Elixir Orange Grove / 40% / 0,7l
40%0,7l
119,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 170,00 złNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-11%Cena regularna: 135,00 zł brutto/1szt.-12%
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Non Plus Ultra Black Edition Rum / 42% / 0,7l
42%0,7l
455,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 650,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Ambre D'Or Reserve Rum / 42% / 0,7l
42%0,7l
199,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 284,29 złNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 209,00 zł/1szt.-4%Cena regularna: 219,00 zł brutto/1szt.-9%
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Royal Danish Navy Strength Rum / 55% / 0,7l
55%0,7l
229,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 327,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix XO Reserve Legacy / 42% / 0,7l
42%0,7l
185,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 264,29 złNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 175,00 zł/1szt.+5%Cena regularna: 189,00 zł brutto/1szt.-2%
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Haakon Royal Reserve Rum / 42% / 0,7l
42%0,7l
209,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 298,57 zł
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Family Reserve Rum / 42% / 0,7l
42%0,7l
255,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 364,29 zł
- Kraj pochodzenia:

Old St.Croix Frogman Convertus Rane Danish Navy Rum / 60% / 0,7l
60%0,7l
245,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 350,00 zł
- Kraj pochodzenia: