Planteray
( ilość produktów: 31 )Rumy Planteray wyróżniają się charakterystycznymi butelkami owiniętymi rafią i są serwowane w najlepszych lokalach na świecie. Ich unikalny profil smakowy odzwierciedla bogactwo terroir, z których pochodzą, a opatentowana metoda podwójnego starzenia stała się znakiem rozpoznawczym marki. Dzięki niezrównanej jakości i innowacyjnemu podejściu kolekcja rumów Planteray zdobyła uznanie koneserów na całym świecie, czego dowodem jest ponad 600 prestiżowych medali i nagród za wyjątkową jakość.

Planteray Cut & Dry Coconut Rum / 40% /0,7l
40%0,7l
119,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 139,00 zł/1szt.-14%Cena regularna: 139,00 zł brutto/1szt.-14%
- Kraj pochodzenia:

Planteray Stiggins Fancy Pineapple / 40% / 0,7l
40%0,7l
119,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 137,00 zł/1szt.-13%Cena regularna: 137,00 zł brutto/1szt.-13%
- Kraj pochodzenia:

Planteray Barbados XO Rum 20th Anniversary / 40% / 0,7l
40%0,7l
209,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Planteray Barbados XO Rum 20th Anniversary + 2 kieliszki / 40% / 0,7l
40%0,7l
215,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 307,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray Sealander Very Special Aged Rum / 40% / 0,7l
40%0,7l
159,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Planteray Gran Anejo Guatemala & Belize Rum / 42% / 0,7l
40%0,7l
139,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Panama 2019 / 44,6% / 0,7l
44,6%0,7l
189,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 270,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Mister Fogg Navy / 55,7% / 0,7l
55,7%0,7l
169,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 241,43 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray Black Cask Rum Barbados & Trinidad / 40% / 0,7l
40%0,7l
110,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 157,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Mauritius 2013 46,5% 0,7L
46,5%0,7l
279,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 398,57 zł
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Jamaica 2013 / 51,8% /0,7l
51,8%0,7l
245,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 350,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray Sealander Very Special Aged Rum + 2 kieliszki / 40% / 0,7l
40%0,7l
159,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 227,14 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray 5-letni Dry Curacao Cask Jamaica Rum /47% /0,7l
47%0,7l
265,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Paraguay 2018 /48,9% /0,7l
48,9%0,7l
199,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 284,29 zł
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Trinidad 2016 /44,1% / 0,7l
44,1%0,7l
245,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 350,00 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray Stiggins Pineapple /40% /3,75l
40%3,75
450,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Planteray Barbados 2018 / 50,5% / 0,7l
50,5%0,7l
205,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Rum Planteray Trinidad 2003 22-letni /47,8%/ 0,7l
47,8%0,7l
279,00 zł brutto/1szt.
Cena za 1 litr 398,57 zł
- Kraj pochodzenia:

Planteray Barbados XO Rum 20th Anniversary / 40% / 1,75l
40%1,75l
435,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:

Planteray Barbados XO Rum 20th Anniversary / 40% / 3,0l
40%3l
760,00 zł brutto/1szt.
- Kraj pochodzenia:










